Resultater

Resultater 2017

Resultater 2016

Resultater 2015

Resultater 2014

Resultater 2013

Resultater 2012

Resultater 2011

Resultater 2010

 

 

Resultater 2009

Resultater 2008/Sommer 2008
Lagresultat
Resultater klassevis
Resultater pr. løype

Resultater 2007

Resultater 2006

 

 

 

 

 Resultater 2000

 

Åpen Klasse

Klubb

Tid

1

Alf Roger Holme

 

1.12.33

2

Per Kristian Saastad

Runar

1.15.20

3

Kjartan  Roland

Nannestad

1.17.30

4

Morten Eliassen

SOK

1.18.20

5

Sture Furland

SOK

1.20.50

6

Trond Kaalsås

 

1.24.48

7

Martin Hasle

 

1.25.57

8

Håkon Brattlien

 

1.31.49

9

Roger Nilsen

Fevang

1.32.13

10

Terje Heimdal

 

1.33.22

11

Thor Espen Haugen

 

1.35.51

12

Knut I Larsen

 

1.38.21

13

Jørgen Hasle Johansen

 

1.41.43

14

Knut E. Larsen

 

1.41.53

15

Oddbjørn Hansen

kodal

1.42.39

16

Vidar Larsen

STIF

1.44.01

17

Tom Arne Simonsen

kodal

1.52.01

18

Anders Hasle

 

1.55.25

19

Kjetil Tveitan

kodal

Brutt

20

Olaf Andre Klaveness

 

Brutt

 

 

 

 

 

Fotball Klassen

 

 

1

Per Kristian Rui

GØIF

1.28.09

2

Jan Ivar Simonsen

Kodal

1.30.47

3

Bjørnar Nilsen

Fevang

1.32.47

4

  • rjan Hagen

Kodal

1.33.53

5

Per Edvard Heyerdahl

Kodal

1.34.05

6

Per Brathaug

Kodal

1.35.23

7

Thor Arne Holme

Kodal

1.36.54

8

Joakim G. Riis

Kodal

1.46.18

9

Jan Liverød

Kodal

1.48.40

10

Jarle Raastad

Kodal

1.57.43

11

Mats Trevland

Store Bergan

Brutt

12

Roy Amundsen

Kodal

Brutt

13

Andreas Lausten

Runar

Trukket

 

 

 

 

 

Dame Klassen

 

 

1

Hilde Lene Rolstad

Kodal

1.44.21

2

Anne Hasle Johansen

 

2.02.17

 

Resultater 2001

 

Gråtass Damer

 

 

 

Plass

Navn

Klubb

Tid

Diff

1

Tone A Stokland

Sandefjord O Klubb

1:22:52

 

2

Hilde Lene Rolstad

Kodal IL

1:30:42

7:50

3

Solveig Kleive Jensen

Kodal IL

1:31:56

9:04

 

Gråtass Herrer

 

 

 

Plass

Navn

Klubb

Tid

Diff

1

Torbjørn Bjønnes

Just For Fun

1:10:35

 

2

Harald Thorstein

NTNUI

1:11:12

0:37

3

Magnus Lundh Limtun

 

1:11:29

0:54

4

Bjørnar Brekke Karlsen

Kodal IL

1:11:34

0:59

5

Gunnar Gundersen

Sandefjord Kommune

1:12:48

2:13

6

Hjalmar Schiøtz

Flint

1:13:54

3:19

7

Kjell Nesgaard

 

1:17:27

6:52

8

Sven Åge Rønning

Kripos

1:18:18

7:43

9

Ove Borgerud

Fenstad Skiklubb

1:18:35

8:00

10

Per Kristian Rui

GØIF

1:18:56

8:21

11

Lars Tore Eskedal

Kodal IL

1:19:00

8:25

12

Magnus Lie Berntsen

Intex

1:19:20

8:45

13

Andreas Lautzen

Runar IL

1:20:02

9:27

14

  • rjan Hagen

Kodal IL

1:20:30

9:55

15

Stefan Nilsen

Fevang IL

1:20:45

10:10

16

Thor Arne Dammen

Hedrum

1:21:12

10:37

17

Svein Bruun

Norcontrol BIL

1:22:03

11:28

18

Christoffer Karlsen

Intersport

1:22:38

12:03

19

Sverre Lundh Limtun

 

1:22:50

12:15

20

Martin Hasle

Prosjekt Finans BIL

1:23:22

12:47

21

Henrik Helgeland

Kodal IL

1:23:26

12:51

22

Thomas Hansvoll

 

1:23:36

13:01

23

Ole Roy Hynne

 

1:24:47

14:12

24

Petter Berntsen

Tønsberg Svømmeklubb

1:24:49

14:14

25

Helge Heian

Læremiddelforlaget

1:25:30

14:55

26

Per Edvard Heyerdahl

Kodal IL

1:25:44

15:09

27

Ingar Hvitstein Hansen

Sandefjord Brannvesen

1:25:56

15:21

28

Bjørnar Gundersen

Intersport

1:26:06

15:31

29

Kjell A Mikalsen

 

1:26:18

15:43

30

Bjørnar Nilsen

Fevang IL

1:28:45

18:10

31

Bjørnar Hynne

 

1:29:03

18:28

32

Richard Ryeng

 

1:29:56

19:21

33

Fredrik Gilde

Fevang IL

1:30:00

19:25

34

Thor Arne Holme

Kodal IL

1:30:57

20:22

35

Jan Liverød

Kodal IL

1:31:03

20:28

36

Tom Arne Simonsen

Jotun

1:31:20

20:45

37

Alexander Thommessen

 

1:32:40

22:05

38

Tom Arne Heyerdahl

Kodal IL avd Ærmen

1:33:06

22:31

39

Svein Ove Jacobsen

Larvik

1:34:19

23:44

40

Oddbjørn Hansen

Kodal IL

1:35:04

24:29

41

Dag Sørlie

 

1:35:46

25:11

42

Anders Mehlum Hasle

Sandefjords Blad

1:35:52

25:17

43

Joakim Riis

Kodal IL

1:36:11

25:36

44

Rune Wendt

 

1:36:29

25:54

45

Glenn Martin Trevland

Kodal IL

1:39:07

28:32

46

Hans Andreas Jansen

Kodal IL

1:39:55

29:20

 

Per Brathaug

Kodal IL

1:39:55

29:20

48

Morten Kristiansen

Kodal IL

1:46:28

35:53

49

Bjørn Tveitan

 

1:47:51

37:16

 

Gråbein Herrer

 

 

 

Plass

Navn

Klubb

Tid

Diff

1

Kjartan Roland

Nannestad

3:01:02

 

2

Jostein Haga

Brunlanes IL

3:04:11

3:09

3

Kenneth Hansen

Kodal IL

3:05:39

4:37

4

Per Kristian Saastad

Runar IL

3:06:35

5:33

5

Rune Strøm

 

3:28:30

27:28

6

Roger Nilsen

Team Hasås

3:51:20

50:18

7

Jan Ivar Simonsen

Kodal IL

3:53:50

52:48

8

Tim Ford

Team Andersen Club

4:05:56

1:04:54

9

Stefan Hornig

 

Brutt

Brutt

Resultater 2002

 

Gråtass Damer

 

 

Plass

Navn

Tid

Diff

1

Hilde Lene Rolstad

1:55:30

 

2

Kathrine Rognlien

1:58:25

2:55

3

Ingeborg Taarnby

2:14:33

16:08

4

Ellen Andersen

2:15:05

19:25

5

Heidi Løke

2:16:56

21:26

6

Lena Simonsen

2:25:13

29:17

7

Angelique Angeltveit

2:42:49

47:29

8

Gunhild Kaupang

3:20:23

1:34:53

9

Heidi Gjerstad

4:20:50

2:25:20

 

Gråtass Herrer

 

 

Plass

Navn

Tid

Diff

1

Jørgen Aukland

1:22:00

 

2

Kjartan Roland

1:31:29

9:29

3

Torkjeld Grytnes

1:35:24

13:24

4

Rune Strøm

1:37:00

15:00

5

Ole Borgersrud

1:37:25

15:25

6

Kim Peder Rismyhr

1:37:55

15:55

7

Glenn Martin Trevland

1:39:07

17:07

8

Per Martin Haugen

1:39:32

17:32

9

Daniel Rolstad

1:39:52

17:52

10

Trond Gjelstad

1:41:15

19:15

11

Per Kristian Rui

1:41:49

19:49

12

Thor Arne Dammen

1:41:50

19:50

13

Roar Fjellbo

1:42:20

20:20

14

Jan Olsen

1:42:45

20:45

15

Daniel Andre Sandvik

1:43:44

21:44

16

  • rjan Hagen

1:43:45

21:45

17

Ingar Hvitstein Hansen

1:45:29

23:29

18

Bjørnar Hynne

1:45:39

23:39

19

Erik Erdmann

1:47:40

25:40

20

Morten Westby

1:48:25

26:25

21

Ole Roy Hynne

1:49:14

27:14

22

Henning Fevang

1:50:49

28:49

23

Bjørnar Nilsen

1:51:26

29:26

24

Thor Arne Holme

1:51:34

29:34

25

Dag Sørlie

1:52:48

30:48

26

Per Edvard Heyerdahl

1:53:00

31:00

27

Knut Otterdal

1:53:16

31:16

28

Tom Arne Simonsen

1:53:50

31:50

29

Jan Liverød

1:54:12

32:12

30

Henning Steen

1:55:07

33:07

31

  • yvind Hauger

1:55:15

33:15

32

Lars Solberg

1:55:30

33:30

33

Bjørn Tveitan

1:55:40

33:40

34

Bengt Larsen

1:56:05

34:05

35

Sveinung Bertelsen

1:56:23

34:23

36

Geir Tollnes

1:58:05

36:05

37

Magne Trevland

1:58:24

36:24

38

Espen Rosen

1:58:55

36:55

39

Roar Johansen

2:01:40

39:40

40

Oddbjørn Hansen

2:01:43

39:43

41

Douglas Wilson

2:07:45

45:45

42

Kjetil Berge

2:08:31

46:31

43

Johan Angeltvedt

2:09:33

47:33

44

John Arne Brattås

2:11:20

49:20

45

Jarle Hem

2:11:22

49:22

46

Kjetil Riis

2:11:23

49:23

47

Per Brathaug

2:11:40

49:40

48

Morten Kristiansen

2:12:19

50:19

49

Pål Arne Fagernes

2:12:46

50:46

50

Svein Trollsås

2:14:23

52:23

51

Jarle Raastad

2:16:45

54:45

52

Espen Haugli

2:19:49

57:49

53

Thure Wilhelmsen

2:21:40

59:40

54

Roy Korneliusen

2:26:13

1:04:13

55

Rolf Kåre Pedersen

Tid Mangler

 

56

Ole Henrik Morgenstjerne

Tid Mangler

 

57

Kai Brathaug

4:20:50

2:58:50

57

Roger Ormestad

4:20:50

2:58:50

59

Thomas Rolstad

Disket

 

60

Jørgen Rosen

Brutt

 

 

Gråbein Herrer

 

 

Plass

Navn

Tid

Diff

1

Ole Reidar Lindsverk

2:47:09

 

2

Harald Sjulstad

2:51:46

4:37

3

Per Kristian Saastad

2:54:29

7:20

4

Jostein Haga

2:56:46

9:37

5

Kenneth Hansen

3:01:58

14:49

6

Tor Jacob Lepperød

3:20:38

33:29

7

Roger Nilsen

3:21:35

34:26

8

Håkon Bratlien

3:23:37

36:28

9

Jan Ivar Simonsen

3:30:02

42:52

10

Tim Ford

3:30:16

43:07

11

Håvard Lepperød

3:37:30

50:21

12

Frank Løke

3:42:23

55:14

13

Bo Sørensen

4:05:58

1:18:49

Resultater 2003

 

Gråbein Herrer

 

Plass

Etternavn

Fornavn

Klubb

Tid

diff

1

Lindsverk

Ole Reidar

Svarstad IL

02:54:40

 

2

Hansen

Kenneth

Kodal

02:58:32

00:03:52

3

Haga

Jostein

Skagerak

02:59:48

00:05:08

4

Saastad

Per Kristian

Festus

03:01:31

00:06:51

5

Idland

Einar

Andebu

03:03:45

00:09:05

6

Knapper

Trond

Rustad

03:03:55

00:09:15

7

Kvernsmyr

Stian

Andebu

03:06:59

00:12:19

8

Haga

Bård

 

03:12:04

00:17:24

9

Hinse

Gorm

Larvik Kommune

03:20:46

00:26:06

10

Hvitstein

Kåre

Kodal

03:24:42

00:30:02

11

Otterdal

Are Larsen

Veritas BIL

03:25:38

00:30:58

12

Klavenes

Olaf A

Sandefjord

03:37:07

00:42:27

13

Lepperød

Tor Jakob

ÅPIL

03:38:47

00:44:07

14

Simonsen

Jan Ivar

Kodal

03:39:12

00:44:32

15

Frank

Løke

Åbol HV

03:54:40

01:00:00

16

Hornig

Stefan Adolf

 

04:57:30

02:02:50

17

Sørensen

Bo

VBA

 

 

19

Bratlien

Håkon

 

 

 

19

Frøysnes

Harald

Kodal

Brutt

 

20

Sjulstad

Harald

Svarstad IL

Brutt

 

 

 

Gråtassen Damer

 

Plass

etternavn

fornavn

klubb

tid

diff

1

Torp

Anne Lise

Nanset

01:48:46

 

2

Stokland

Tone

Sfj O Klubb

01:49:41

00:00:55

3

Havre

Margrethe

Drammen BK

01:55:51

00:07:05

4

Engevik

Kristin

Store Bergan Fotball

01:59:29

00:10:43

5

Teigen

Marianne

Sturla IF

01:59:43

00:10:57

6

Justad

Mette

Sturla

02:01:10

00:12:24

7

Wang

Synnøve

Ferder Skilag

02:09:08

00:20:22

8

Amundsen

Trine

Sturla

02:09:21

00:20:35

9

Vermeli

Tine

 

02:14:19

00:25:33

10

Andersen

Ellen

Team Andersen

02:22:56

00:34:10

11

Tholfsen

Hedda K.

Komplett

02:26:46

00:38:00

12

Berggren

Therese

 

02:59:00

01:10:14

13

Elverum

Gro

Vear IL

03:08:05

01:19:19

14

Stenersen

Kari

Tønsberg

03:08:05

01:19:19

15

Bernefjord

Liv Kristin

Svarstad

 

 

 

 

 

Gråtassen Herrer

 

 

 

Plass

etternavn

fornavn

klubb

tid

diff

1

Aukland

Jørgen

Vidar Triathlon

1:22:00

 

2

Ekroll

David

Drammen  

1:26:07

0:04:07

3

Gregers

Chris

Volvo BIL

1:28:04

0:06:04

4

Kycland

Håkon

DBK

1:28:18

0:06:18

5

Borg

Audun

 

1:29:41

0:07:41

6

Lundås Haug

Trond

IL Skarphedin

1:32:34

0:10:34

7

Roland

Kjartan

OK Festus

1:33:08

0:11:08

8

Gundersen

Gunnar

Sandefjord

1:33:53

0:11:53

9

Fossheim

Helge

Kvelde

1:35:09

0:13:09

10

Grytnes

Tor-Kjell

Gråtass Film

1:35:22

0:13:22

11

Rolstad

Thomas

Kodal

1:36:35

0:14:35

12

Stillerud

Arnt Olaf

Geithus IL

1:37:10

0:15:10

13

Johansen

Henrik

Tbg Svømmeklubb

1:39:03

0:17:03

14

Gulliksen

Kjell

Grans Bryggeri

1:39:09

0:17:09

15

Skaugerud

Jon

Kaffekammeratene

1:39:37

0:17:37

16

Trevland

Glenn Martin

Kodal IL

1:40:00

0:18:00

17

Strøm

Rune

 

1:40:10

0:18:10

18

Schiøtz

Hjalmar

Tønsberg

1:40:25

0:18:25

19

Olafsen

Jørn Willy

Tbg Svømmeklubb

1:40:57

0:18:57

20

Engen Vik

Bjarte

Bardufoss & Omegn IL

1:41:09

0:19:09

21

Engevik

Jørn

Læremiddelforlaget

1:41:15

0:19:15

22

Engevik

Bjørnar

Runar Ski

1:41:24

0:19:24

23

Eskedal

Lars Tore

Kodal

1:41:42

0:19:42

24

Jensen 

Osmund

Runar

1:42:31

0:20:31

25

Olsen

Jan 

Jotun BIL

1:42:40

0:20:40

26

Nesgård

Kjell

Krokenskogen Sykkelkl

1:44:33

0:22:33

27

Hynne

Ole Roy

Buer

1:44:41

0:22:41

28

Lie Berntsen

Magnus

Pammacon

1:44:46

0:22:46

29

Seeberg

Simen

 

1:44:46

0:22:46

30

Holt

Anders Kristian

Hedrum

1:45:00

0:23:00

31

Rui

Per Kristian

Fevang

1:45:10

0:23:10

32

Thorsen

Arve

Runar IL

1:45:14

0:23:14

33

Larsen

Per Erik

Sfj Kommune BIL

1:45:17

0:23:17

34

Rønning

Sven Åge

STIF

1:45:46

0:23:46

35

Støren

  • yvind

IL Skarphedin

1:46:05

0:24:05

36

Rismyhr

Kim Peder

Gorilla Cardiak

1:46:39

0:24:39

37

Berdahl

Ole Petter

Team Unneberg

1:46:43

0:24:43

38

Erdmann

Eric

Sfj Sykkelklubb

1:46:54

0:24:54

39

Hvitstein Hansen

Ingar

Sfj Brannvesen

1:47:33

0:25:33

40

Stenersen

Eirik

 

1:47:36

0:25:36

41

Haughem

Hans Martin

Runar 

1:47:57

0:25:57

42

Hagen 

  • rjan

Kodal

1:48:13

0:26:13

43

Nilsen

Bjørnar

Fevang

1:48:31

0:26:31

44

Rolstad

Daniel

Kodal IL

1:49:00

0:27:00

45

Andersen

Bjørn

 

1:49:05

0:27:05

46

Ueland

Knut Thomas

Sfj Brannvesen

1:49:05

0:27:05

47

Standal

Herald

 

1:49:06

0:27:06

48

Myhre

  • ystein

Haukerød Skole

1:49:47

0:27:47

49

Hynne

Bjørnar

Bjørnars Snarkjøp

1:49:47

0:27:47

50

Flakstad

Stein

Sfj Brannvesen

1:49:50

0:27:50

51

Halvorsen

Odd Martin

Kodal Ski

1:50:46

0:28:46

52

Haughem

Kristian

Kodal

1:50:50

0:28:50

53

Otterdal

Knut

Runar IL

1:51:10

0:29:10

54

Solberg

Per Christian

Larvik

1:52:07

0:30:07

55

Varild

Helge

GØIF

1:52:39

0:30:39

56

Sørlie

Dag Gustav

Hedrum

1:52:49

0:30:49

57

Davidsen

Ragnar

Norske Stålbygg

1:53:10

0:31:10

58

Holme

Thor Arne

Kodal

1:53:12

0:31:12

59

Tollnes

Geir  

Sfj Politi

1:53:37

0:31:37

60

Risa

Bjørn

Aetat TBG

1:53:57

0:31:57

61

Grytnes

Håkon

Nordcontrol

1:54:10

0:32:10

62

Larsen

Reidar

 

1:55:03

0:33:03

63

Seppanen

Stefan

Fevang

1:55:34

0:33:34

64

Iversen

Lars Andreas

Vear

1:56:20

0:34:20

65

Bjørnstad

Tom Rune

Sfj Underv Rygby

1:56:22

0:34:22

66

Berntsen

Petter

Tbg Svømmeklubb

1:56:32

0:34:32

67

Ormestad

Tellef

Runar

1:56:32

0:34:32

68

Simonsen

Tom Arne

Jotun BIL

1:56:36

0:34:36

69

Johannessen

Per Øystein

Drammen BK

1:56:38

0:34:38

70

Stenseth

Per

 

1:57:10

0:35:10

71

Solberg

Lars Christian

VBA

1:57:37

0:35:37

72

Lyngsgård

Roger

Lyngsgård

1:58:16

0:36:16

73

Kristoffersen

Bjørnar

Posten.no

1:58:20

0:36:20

74

Knutsen

Kjetil

Melsomvik

2:00:08

0:38:08

75

Sørbotten

Inge Bjørn

SPIL

2:00:19

0:38:19

76

Sørensen

Martin

Fevang

2:00:58

0:38:58

77

Rosèn

Espen

Sandefjord

2:01:31

0:39:31

78

Skoli 

Ole Morten

Kodal Ski

2:02:18

0:40:18

79

Brathaug

Per

Kodal Volvoutsalg

2:03:31

0:41:31

80

Vestly

Ingar

Kodal

2:03:55

0:41:55

81

Trevland

Magne

Tjølling

2:04:01

0:42:01

82

Brevik

Per Ole

Sfj Underv Rygby

2:04:07

0:42:07

83

Blaasvær

Petter

Intersport

2:04:08

0:42:08

84

Liverød

Jan

Kodal

2:05:28

0:43:28

85

Engebretsen

Geir T

Kodal

2:05:45

0:43:45

86

Korneliussen

Roy

Team Harstad

2:06:01

0:44:01

87

Johansen

Roar

Kodal

2:06:15

0:44:15

88

Olsen

Jan Helge

Sfj Brannvesen

2:06:22

0:44:22

89

Tveitan

Bjørn

Team Unneberg

2:06:27

0:44:27

90

Tollefsen

Sjur

Golfgutta På Tur

2:07:28

0:45:28

91

Kleive Hansen

Jens Petter

Kodal

2:07:43

0:45:43

92

Larsen

Pål Andre

 

2:08:10

0:46:10

93

Wilson

Douglas

Komplett AS

2:08:23

0:46:23

94

Nilsen

Hans Viggo

Kodal

2:08:26

0:46:26

95

Korneliussen

Leif

Team Harstad

2:08:56

0:46:56

96

Mikalsen

Kjell

Jotun BIL

2:08:56

0:46:56

97

Strøm

Markki

 

2:09:12

0:47:12

98

Rønningen

Tom

Harestua

2:09:24

0:47:24

99

Hauger

  • yvind

Tønsberg

2:09:32

0:47:32

100

Ford

Tim

Scotland Yard

2:10:16

0:48:16

101

Treidene

Jan Henrik

Jotun BIL

2:10:44

0:48:44

102

Schrøder

Kurt

Sapek

2:14:08

0:52:08

103

Angeltvedt

John

Helgerød IL

2:15:20

0:53:20

104

Skalleberg

Ken

Kodal

2:17:42

0:55:42

105

Skårsmo

Bent

 

2:18:14

0:56:14

106

Sørensen

Henning

 

2:18:19

0:56:19

107

Wilhelmson

Thure A

Nygård IL

2:18:45

0:56:45

108

Wendt

Rune

 

2:19:24

0:57:24

109

Christiansen

Lars   

Jotun BIL

2:24:45

1:02:45

110

Løvli

Jarle

Komplett AS

2:27:14

1:05:14

111

Helgeland

Henrik

Kodal HV

2:30:46

1:08:46

112

Andersson

Martin

Komplett AS

2:31:20

1:09:20

113

Hotvedt

Odd Erik

Kodal

2:33:35

1:11:35

114

Aronsen

Kim Ivar

Kodal

2:33:35

1:11:35

115

Karlsen

Bjørnar

Kræsj Agricol

2:33:35

1:11:35

116

Stiansen

Frode

Kræsj Agricol

2:33:35

1:11:35

117

Heyerdahl

Per Edvard

Kodal IL

2:33:35

1:11:35

118

Trollsås

Hans Christian

Kodal

2:33:35

1:11:35

119

Rosèn

Jørgen

Sandefjord

2:39:51

1:17:51

120

Orerød

Anders

 

2:43:20

1:21:20

121

Berge

Hjaran

Kodal

2:59:00

1:37:00

122

Raastad

Jarle

Runar

 

 

123

Tveitan

Bjørnar

Team Unneberg

 

 

124

Ambjørsen

Per

Fort Og Gæli

 

 

125

Johansen

Knut Ivar

Jotun BIL

 

 

126

Hansvoll

Thomas

Kristiania BO

 

 

127

Fevand

Henning

Sfj Sykkelklubb

 

 

Resultater 2004

 

Gråbein Herrer

Plass

Etternavn

Fornavn

Klubb

Tid

1

Hansen

Kenneth

Kodal IL

02:40:36

2

Haga

Jostein

Skagerak

02:45:16

3

Saastad

Per Kristian

Runar IL

02:47:37

4

Borgen

Bjørn Chr

Bewell

02:53:06

5

Hvitstein

Kåre

Kodal IL

03:03:25

6

Haga

Bård

Larvik Ski

03:03:46

7

Elverum

Lars

Stokke IL

03:04:33

8

Otterdahl

Are Larsen

Veritas BIL

03:06:26

8

Simonsen

Jan Ivar

Kodal IL

03:06:26

10

Nolsen

Roger

Hasås

03:20:16

 

 

 

 

Gråbein Damer

plass

etternavn

fornavn

klubb

tid

1

Engevik

Hanne

Nanset

04:08:47

 

 

Gråtassen Damer

Plass

etternavn

fornavn

klubb

tid

1

Torp

Anne Lise

Nanset

1:35:43

2

Suther

Tone

DNB Nor

1:41:42

3

Vigerstøl

Kari

Nordstrand

1:42:55

4

Engevik

Kristin

Store Bergan Fotball

1:47:48

5

Kirsebom

Charlotte

Tbg. Politi

1:51:27

6

Rognlien

Kathrine

Nanset IF

1:55:34

7

Syse

Silje

 

2:03:13

8

Tjomsland

Jeanne K

Over ILT

2:03:55

9

Olsen

Beate Iren

 

2:04:01

10

Solberg

Jacquline

 

2:04:59

11

Bruenech

Nina

Watersports I

2:10:33

12

DeRuyter

Els

Team Amsterdam

2:11:50

12

Solberg

Tove Gunn

Team Amsterdam

2:11:50

14

Gran

Anne Berit

Andebu

2:12:44

15

Ramberg

Hanne A.

BIFF

2:12:45

16

Legeland

Titti

Over ILT

2:13:24

17

Bredal

Vibeke

Sfj Kommune

2:18:02

18

Bjertnes

Anette

Ambulansetjenesten

2:19:49

19

Wike

Camilla

Ambulansetjenesten

2:21:29

20

Simonsen

Lena

Kodal

2:23:02

21

Tangestuen

Ingelin

Sfj Kommune

2:31:17

22

Brauti

Lise

 

2:31:18

23

Knutsen

Birgitte D

Melsomvik

2:36:15

 

 

 

 

Gråtassen Herrer

 

 

Plass

etternavn

fornavn

klubb

tid

1

Borg

Audun

Kvelde

1:19:03

2

Wagner

Espen

Rælingen TRI

1:19:43

3

Johannessen

  • yvind
  • stmarka IL
 

1:21:18

4

Grytnes

Tor Kjell

Eik/Tønsberg

1:24:05

5

Henriksen

Thorben

Sandar Renovasj BIL

1:24:42

6

Askjem

  • ystein

Andebu

1:25:39

7

Fritsvold

Pål

Nordstrand

1:26:00

8

Risnyhr

Kim Peder

Kodal IL

1:27:21

9

Riiber

Håkon

Royal Sport

1:27:51

10

Andersen

Bjørn Sigmund

Larvik Svømmeklubb

1:28:21

11

Seeberg

Simen

Solefall IL

1:29:03

12

Riiber

Bjørn

Royal Sport

1:29:22

13

Paulsen

Martin

Runar IL

1:30:01

14

Hagen

  • rjan

Kodal IL

1:30:18

15

Johansen

Henrik

Tbg. Svømmeklubb

1:30:21

16

Trevland

Glenn Martin

Kodal IL

1:30:25

17

Engevik

Bjørnar

Runar SKI

1:30:49

18

Eskedal

Lars-Thore

Kodal IL

1:30:53

19

Rognlien

Kjell

Nanset IF

1:31:02

20

Jensen

Osmund

Runar IL

1:32:01

21

Olsen

Jon

Jotun BIL

1:32:15

22

Skoli

Ole Morten

Kodal IL SKI

1:32:29

23

Fjellbo

Roar

Sandefjord OK

1:32:38

24

Thorsen

Arve

Runar IL

1:33:31

25

Andersen

Bjørn

Nøtterøy Kommune

1:33:55

26

Monstad

Rune

Tbg. Svømmeklubb

1:34:19

27

Bergdahl

Ole Petter

Ambulansetjenesten

1:34:48

28

Heian

Svenn Arne

Sfj. Politi

1:35:02

29

Varild

Helge

RM Perforering AS

1:35:04

30

Halvorsen

Odd Martin M

Kodal IL

1:35:14

31

Vassøy

Jan Ove

STIF

1:36:56

32

Bakken

Håvard

OB IL

1:37:33

33

Dahl

Tinus

Kodal IL

1:37:45

34

Haughem

Kristian

Kodal IL

1:38:14

35

Solberg

Per Christian

Larvik Svømmeklubb

1:38:29

36

Myrsve

Morten

Nanset Sykkel

1:38:38

36

Sølyst

Jarle

Nanset Sykkel

1:38:38

38

Erdmann

Eric

Sfj Sykkelklubb

1:38:40

39

Simonsen

Tom Arne

Kodal IL

1:38:48

40

Hansen

Ingar Hvitstein

Sfj. Brannvesen

1:39:02

41

Hynne

Ole Roy

Buer

1:39:18

42

Tollnes

Geir

Sfj Politi

1:39:34

43

Grytnes

Håkon

Norcontroll BIL

1:40:00

43

Grytnes

Kristian

Tbg. Brettseilerklubb

1:40:00

45

Flakstad

Stein

Sfj Brannvesen

1:40:19

46

Rui

Per Kristian

Sfj Politi

1:40:24

47

Matre

Stein

STIF

1:41:41

48

Berntsen

Christian

NTNUI

1:42:04

49

Otterdal

Knut

Runar

1:42:18

50

Sørbotten

Bjørn Inge

SPIL

1:42:26

51

Nilsen

Bjørnar

 

1:42:37

52

Davidsen

Ragnar

Norske Stålbygg

1:42:38

53

Hynne

Bjørnar

Bjørnars Snarkjøp

1:42:42

54

Bjørnstad

Tom Rune

Sfj Undervanns Rugby

1:43:32

55

Myhre

  • ystein

Gogsjøsmia

1:43:55

56

Seppänen

Stefan

Fevang

1:44:05

57

Solberg

Lars Christian

Melsomvik

1:44:33

58

Johannessen

Espen

Kodal/Fevang

1:44:36

59

Tidemann

Leif Andersen

Store Bergan

1:46:11

60

Tveitan

Bjørn

Team Unneberg

1:46:40

61

Martinussen

Roar

Kodal IL

1:47:01

62

Stenersen

Erik

Jobb Link IL

1:47:06

63

Nordkvelde

Richars

Jotun BIL

1:48:17

64

Gigernes

Bjørn Erik

Kodal IL

1:48:22

65

Moe

Trond Erik

 

1:48:53

66

Thunæs

  • yvind

Fevang Skole

1:48:53

67

Trollsås

Hans Christian

Kodal IL

1:48:54

68

Buodd

Torgeir

Sfj Orientering

1:48:59

69

Hartz

Andreas

Blodhund IL

1:49:00

70

Marcussen

Erling

Larvik Svømmeklubb

1:49:25

71

Olsen

Jan Helge

Sfj Brannvesen

1:49:34

72

Johansen

Roar

Kodal IL

1:50:35

73

Brevik

Per Ole

Sfj Undervanns Rugby

1:50:47

74

Angeltvedt

John

Bergmann Prosess

1:51:34

75

Stiansen

Frode

Kodal

1:51:40

76

Ekeberg

Jostein

Barkåker IF

1:51:54

77

Hauge

  • yvind

Jobb Link IL

1:51:56

78

Schrøder

Kurt

Sfj Kommune

1:51:58

79

  • verli

Steinar

Sfj Politi

1:53:31

80

Heian

Helge

Læremiddelforlaget

1:54:39

81

Knutsen Dahl

Kjetil

Melsomvik

1:55:15

82

Fevang

Henning

Jotun BIL

1:56:55

83

Rosen

Espen

SVGS

1:57:33

84

Heyerdahl

Per Edvard

Kodal IL

1:57:54

85

Arabi

Muhammed

Komplett AS

1:57:55

86

Tollefsen

Sjur

Golfgutta På Tur

1:59:04

87

Gallis Riis

Joakim

Kodal IL

2:03:30

88

Andersen

Ulf E.

Komplett AS

2:06:39

89

Samuelsen

Tore

Sfj Kommune

2:07:08

90

Ringdal

Odd Roger

Ambulansetjenesten

2:08:11

91

Helgeland

Henrik

Kodal

2:08:24

92

Nilsen

Hans Viggo

Kodal IL

2:09:39

93

Tjomsland

Bjørn

Over ILT

2:13:11

94

Rasmussen

Finn Tommy

Komplett AS

2:14:37

95

Lavergren

Rune

Fevang

2:16:36

96

Eriksen

Leiv

Cosmic Bygg

2:30:59

 

Resultater 2005

Gråbein 2005:

 

1

Liset Espen

Norcontrol

2:33:48

 

2

Lindsverk Ole Reidar

Svarstad IL

2:34:14

0:26

3

Idland Einar

Andebu IL

2:40:00

6:12

4

Haga Jostein

Skagerak

2:46:20

12:32

5

Haga Bård

Larvik Ski

2:49:26

15:38

6

Otterdal Are Larsen

V.B.I.L.

2:51:46

17:58

7

Bryntesen Hans Bjarne

Nanset/Milton

2:56:17

22:29

 

Hvitstein Kåre

Kodal IL

2:56:17

22:29

9

Klavenes Olaf Andre

 

2:57:04

23:16

10

Olsen Jan

Jotun B.I.L.

2:57:29

23:41

11

Erdmann Eric

Sandefjord Sy

2:58:14

24:26

12

Jørgenvåg John Einar

Stag

3:00:20

26:32

13

Ellingsen Tord

Laurvig Padle

3:02:06

28:18

14

Eskedal Lars Tore

Kodal IL

3:03:11

29:23

15

Jacobsen Øyvind

Kodal IL

3:13:17

39:29

16

Hoth Jørn Thomas

TEAM Norsemen

3:21:48

48:00

17

Eftang Per Magne

Sandefjord po

3:25:40

51:52

18

Jakobsen Ronny

Team Norsemen

3:44:06

1:10:18

 

Næss Ole Jacob

Veidekke

Brutt

 

 

Stenersen Eirik

Jobblink

Ikke-møt

 

 

Aasrum Magnus

 

Ikke-møt

 


Gråtassen Damer 2005:

1

Liset Inger Synnøve

Ivrig

1:32:22

 

2

Bærefjord Liv Kristin

Svartstad IL

1:36:30

4:08

3

Sandvand Omfjord Christin

Sturla

1:51:36

19:14

4

Lohne Britt Røed

Andebu Dametr

1:51:52

19:30

5

Kjærås Kjersti

Andebu Dametr

1:55:56

23:34

6

Gran Anne Berit

Andebu

1:57:04

24:42

 

Saltnes Hege

Andebu Dametr

1:57:04

24:42

8

Ekanger Bente

Sandefjord Ko

1:59:04

26:42

9

Blix Anette

Sandefjord O-

2:00:31

28:09

 

Moe Ina

Sandefjord O-

2:00:31

28:09

11

Fjeld Marianne

SF Grei

2:00:34

28:12

12

Tangestuen Ingelin

Sandefjord Ko

2:02:07

29:45

13

Thokle Siw

Spil

2:03:50

31:28

14

Bjertnes Anette

Ambulanse Ves

2:04:06

31:44

15

Molteberg Bruenech Nina

Cleo Sinclair

2:06:23

34:01

16

Olsen Beate

 

2:08:54

36:32

17

Bredal Vibeke

Sandefjord Ko

2:12:25

40:03

18

Tjomsland Jeanne Katralen

Over ILT

2:20:24

48:02

19

Knutson Birgitte

Melsomvik

2:31:48

59:26

 

Syslak Larsen Anne Theres

Baxt AS

Ikke-møt

 

 

Folkestad Eva Marie

Skarphedin

Ikke-møt

 

Gråtassen Herrer 2005:

1

Aukland Jørgen

Oseberg IL

1:17:39

 

2

Lunåshaug Trond

Royal Sport

1:19:44

2:05

3

Askjem Øystein

Re Sykkelklub

1:19:58

2:19

4

Hjelleseth Marcus

Runar IL Ski

1:21:32

3:53

5

Jensen Osmund

Runar IL

1:23:57

6:18

6

Halvorsen Odd Martin

Kodal IL Skig

1:24:38

6:59

7

Trevland Glenn Martin

Kodal IL

1:24:49

7:10

8

Sperre Morten

Tønsberg Sykk

1:25:14

7:35

9

Fjære Olav

NTNUI

1:25:40

8:01

10

Skoli Ole-Morten

Kodal IL Skig

1:26:00

8:21

11

Rognlien Kjell

Nanset IF

1:26:52

9:13

12

Bredholt Øyvind

Runar IL

1:27:24

9:45

13

Paulsen Martin

Sandefjord Sy

1:28:12

10:33

14

Askjem Gunnar

Svarstad IL

1:29:06

11:27

15

Skjærvø Vegar

Nanset IF

1:29:07

11:28

16

Omfjord Per-Rune

Sturla

1:29:38

11:59

17

Dahl Tinus

Kodal IL

1:29:40

12:01

18

Ormestad Tellef

Runar IL

1:29:52

12:13

19

Gundersen Gunnar

Sandefjord Ko

1:30:08

12:29

20

Nilo Tim K.

Sandefjord Sv

1:30:38

12:59

21

Fjære Sigmund

 

1:30:46

13:07

22

Hynne Ole-Roy

Buer Entrepen

1:31:11

13:32

23

Karlsen Erland

Kodal IL

1:31:34

13:55

24

Varild Helge

RM Perforerin

1:31:35

13:56

25

Bye Stien Hans-Petter

Kvelde IL

1:31:47

14:08

26

Hansen Kai

Nanset IF

1:32:08

14:29

27

Alvear Lars

Kodal IL

1:32:21

14:42

28

Hagen Ørjan Liverød

Kodal IL

1:32:38

14:59

29

Kjær Thomas

Ivrig

1:33:14

15:35

30

Heian Helge

Læremiddelfor

1:33:22

15:43

31

Tollnes Geir

Sandefjord Po

1:33:32

15:53

 

Lyngsgård Roger

Sandefjort To

1:33:32

15:53

33

Myrsve Morten

Nanset IF

1:34:35

16:56

34

Christoffersen Thomas

 

1:35:02

17:23

35

Hasle Martin Melum

Sandefjord O-

1:35:07

17:28

36

Lundesgaard Trond

Mqto No IL

1:35:11

17:32

37

Johannessen Espen

Dream Team Ti

1:36:21

18:42

38

Hejll Lars Martin

TBK/Kiwi Gaut

1:36:41

19:02

39

Nilo Sindre Jonas

Sandefjord Sv

1:37:01

19:22

40

Talåsen Jørn Fridtjof

 

1:37:02

19:23

41

Bruun Svein

Tønsberg Tria

1:37:04

19:25

 

Thorsen Arve

Runar IL

1:37:04

19:25

43

Vassøy Jan-Ove

Sandefjord TI

1:37:21

19:42

44

Hansen Ingar Hvitstein

Sandefjord Ko

1:37:43

20:04

45

Larsen Per Erik

 

1:38:10

20:31

46

Bjørnstad Tom Rune

Sandefjord UV

1:39:17

21:38

47

Hynne Bjørnar

Bjørnars Snar

1:39:19

21:40

48

Knutsen Kjetil

Melsomvik

1:39:27

21:48

49

Saltnes Knut Rune

Andebu Dametr

1:39:40

22:01

50

Davidsen Ragnar

Norske Stålby

1:40:05

22:26

51

Olsen Jan Helge

Brannvesenet

1:40:20

22:41

52

Solberg Lars Christian

 

1:40:50

23:11

53

Matre Stein

STIF Trim

1:40:52

23:13

54

Hustuft Svein

Jotun B.I.L.

1:40:56

23:17

55

Høst Ludvig

Sandefjord Sy

1:41:05

23:26

56

Westbye Morten

Trio Trafikks

1:41:09

23:30

57

Revaa Arne

 

1:41:40

24:01

58

Myhre Øystein

Goksjø Smia I

1:42:14

24:35

59

Lavergren Morten

Rune´s Hare

1:42:27

24:48

 

Tveitan Bjørn

Turtle Team

1:42:27

24:48

61

Bærdahl Ole Petter

Ambulansetjen

1:42:46

25:07

62

Tveten Pål

 

1:43:04

25:25

63

Skjelbred Tor Anders

FC Comeback

1:43:37

25:58

64

Olsen Sven Scherman

Locus B.I.L.

1:43:56

26:17

65

Haughem Kristian

Kodal IL

1:43:57

26:18

66

Risa Bjørn

Tønsberg Tria

1:44:17

26:38

67

Berntsen Petter

Tønsberg Tria

1:44:21

26:42

68

Heyerdahl Per Edvard

Kodal IL

1:44:22

26:43

69

Kjoss Morten

Itegra

1:44:23

26:44

70

Hansen Jens Petter

Dream Team Ti

1:44:32

26:53

71

Wergeland Harald

 

1:45:24

27:45

72

Schjerven Hans Otto

Holmestrand S

1:46:21

28:42

73

Keller Jürg

Andebu Dametr

1:46:37

28:58

74

Lohne Bent Dyrøy

Andebu Dametr

1:47:14

29:35

75

Nilsen Bjørnar

Fevang FK

1:47:25

29:46

76

Stenseth Per

Trio Trafikks

1:47:53

30:14

77

Schrøder Kurt

Sandefjord BI

1:48:14

30:35

78

Solvang Bjørn

Mccann Ericks

1:48:50

31:11

79

Vinje Ole

Itegra

1:49:11

31:32

80

Gleditsch Terje

Dekorima

1:49:13

31:34

81

Halvorsen Odd

Kodal IL Skig

1:49:14

31:35

82

Brevik Per Ole

Sandefjord UV

1:49:32

31:53

83

Moe Trond-Erik

 

1:49:39

32:00

84

Rivrud Bjørn Tore

Freia BIL

1:50:11

32:32

85

Nilsen Andreas Lie

 

1:50:37

32:58

86

Grytnes Håkon

Norcontrol

1:50:46

33:07

87

Flakstad Stein

Sandefjord Br

1:50:49

33:10

88

Nilsen Kjell

Locus B.I.L.

1:50:59

33:20

89

Johansen Roar

Kodal IL

1:51:29

33:50

90

Trollsås Hans Christian

Kodal IL

1:51:35

33:56

91

Hansen Henrik Steen

 

1:51:40

34:01

92

Tjomsland Bjørn

Over ILT

1:52:25

34:46

 

Hauger Øivind

Jobblink

1:52:25

34:46

94

Hansen Anders Besvold

GKK

1:54:19

36:40

95

Rui Per Kristian

Fevang Fotbal

1:54:25

36:46

96

Buodd Torgeir

Team HOLGER`s

1:54:26

36:47

97

Johansen Anders

 

1:54:27

36:48

98

Wallace Morten

Sandefjord Dy

1:54:32

36:53

99

Gissholt Einar

 

1:54:42

37:03

100

Rivrud Øivind

Sandefjord BI

1:54:57

37:18

101

Otterdal Knut

Runar IL

1:56:26

38:47

102

Kråkemo Per Vidar

Skagerak Nett

1:56:32

38:53

103

Hansen Gunnar

Ambulansen Ve

1:57:02

39:23

104

Larsen Thomas

 

1:57:05

39:26

105

Gillebo Ole Marthin

 

1:57:08

39:29

106

Jakobsgaard Keld

Sandefjord UV

1:58:18

40:39

107

Tveitan Boo Teddy

Team Dælane

1:59:01

41:22

108

Andreassen Øystein

Tønsberg Kaja

1:59:02

41:23

109

Wik Fredrik

Skagerak BIL

2:01:42

44:03

110

Buodd Øivind

Team Mørk

2:03:27

45:48

111

Kristiansen Finn Rune

 

2:07:53

50:14

112

Lavergren Rune

Sandefjord BI

2:10:08

52:29

113

Gulli Morten

Andebu IL

2:10:15

52:36

114

Gaasholt Torbjørn

Team Dælane

2:12:14

54:35

115

Andersen Helge Andre Nyla

 

2:12:38

54:59

116

Rolnes Per Inge

 

2:22:07

1:04:28

 

Steinsholt Arnt

Sandefjord UV

Brutt

 

 

Andersen Ulf

Komplett

Brutt

 

 

Clasen Tom Erik

Buer Entrepre

Brutt

 

 

Johnsen John Sigve

Sandefjord UV

Brutt

 

 

Dalen Hans Petter

Norske Stålby

Ikke-møt

 

 

Paulsen Svein Inge

Vestfold – Te

Ikke-møt

 

 

Hartz Andreas

Blodhund IL

Ikke-møt

 

 

Støren Øivind

Skarphedin Sy

Ikke-møt

 


 Vinter 2008 MENN:

 

NAVN

KLUBB

Løp 1

Sykkel

Løp 2

Mål

Diff

1

ASKJEM Øystein

Holmestrand trimteam

0:17:33

0:27:57

0:14:27

0:59:57

 

2

EILEVSTJØNN Stian

Tønsberg CK

0:20:36

0:29:59

0:16:23

01:06:58

07:01

3

LAUSTEN Andreas

Runar

0:21:21

0:30:39

0:15:51

01:07:51

07:54

4

JOHANSEN Bjørnar

Kodal IL

0:20:36

0:32:16

0:15:23

01:08:15

08:18

5

OPDAL Lars

Jobblink B.I.L

0:21:33

0:32:23

0:16:49

01:10:45

10:48

6

BERTELSEN Sveinung

iMap Norge AS

0:22:41

0:30:26

0:17:42

01:10:49

10:52

7

HEGDAHL Tore

Kodal IL

0:23:06

0:30:29

0:17:58

01:11:33

11:36

8

OLSEN Jan

Jotun B.I.L

0:22:44

0:30:56

0:18:27

01:12:07

12:10

9

RUI Bjørn Erik

Fevang IL

0:22:44

0:33:36

0:16:15

01:12:35

12:38

10

VESTLY Thomas

Runar Ski

0:22:30

0:32:34

0:18:03

01:13:07

13:10

11

TOLLNES Geir

Kodal IL

0:23:30

0:33:37

0:19:26

01:16:33

16:36

12

MYRVANG Vegard

Kodal IL

0:25:28

0:32:06

0:22:14

01:19:48

19:51

13

HUSTUFT Svein

Jotun B.I.L

0:26:06

0:36:24

0:19:32

01:22:02

22:05

14

HAUGER Øyvind

Jobblink B.I.L

0:25:34

0:37:15

0:21:58

01:24:47

24:50

15

SANDSTAA Egil

Skanska

0:26:27

0:37:02

0:22:04

01:25:33

25:36

16

VÅGE Ole-Kr.

 

0:25:06

0:38:23

0:22:19

01:25:48

25:51

17

ANDERSEN Lars

 

0:26:52

0:39:44

0:20:52

01:27:28

27:31

18

HORNIG Stefan

Scwartswald

0:29:18

0:35:43

0:22:44

01:27:45

27:48

19

HVITSTEIN HANSEN Ingar

Kodal IL

0:32:20

0:34:40

0:24:51

01:31:51

31:54

20

JOHANSEN Roar

Kodal IL

0:27:56

0:40:40

0:23:18

01:31:54

31:57

21

HERMANSEN Espen A.

 

0:26:30

0:46:40

0:23:13

01:36:23

36:26

22

BORGERSEN Hans Kenneth

 

0:29:00

0:46:10

0:27:32

01:42:42

42:45

 

 

Resultatliste VINTER KVINNER 2008

PL

NAVN

KLUBB

Løp 1

 

Sykkel

Løp 2

Total

Diff

1

KRISTOFFERSEN Ann Kristin T.

 

00:22:44

 

00:31:35

00:18:20

01:12:39

 

2

HANEDALEN Miriam Ølstørn

Kodal IL

00:21:40

 

00:34:06

00:19:15

01:15:01

02:22

3

SALTNES Hege

Andebu Dametrim

00:25:16

 

00:39:02

00:20:20

01:24:38

11:59

4

PRØSCH Susanne Monica

 

00:27:46

 

00:38:50

00:20:52

01:27:28

14:49

5

JOHANSON Jenny

Jobblink B.I.L

00:28:34

 

00:39:51

00:23:13

01:31:38

18:59

6

JACOBSEN Marie

Kodal IL

00:31:18

 

00:49:29

00:26:08

01:46:55

34:16